-
Реквізити засобів комунікації та адреса кредитної спілки
за якою приймаються скарги споживачів фінансових послуг
та повідомлення споживачів (їх близьких осіб,
представників, спадкоємців, поручителів або майнових
поручителів) про належність особи до захищеної категорії,
відповідно до п. 6.2 розділу IV
"Прикінцевих та перехідних положень"
Закону України “Про споживче кредитування”:
82400, Львівська обл., Стрийський район,
місто Стрий, вул. Б. Хмельницького, буд. 9/16,
контактний телефон 0675476620
e-mail: vygoda.cu@gmail.com
|
Новини: |
ДЕ ЛЮБЛЯТЬ СЛОВО І ЦІНУЮТЬ КНИГУ
| Футерко Марина, Чумарна Марія, Будар Тетяна, Стефанів Надія |
| 18-20 березня в м. Миколаїв на Львівщині проходила V книжкова толока, присвячена 200-річчю від дня народженнями Миколи Устиновича. Це було чудове свято Книги, на якому пощастило побувати й бережанцям – керуючій філією кредитної спілки «Вигода» Марині Футерко (організатор поїздки), краєзнавцю Миколі Проціву, Оксані Свободі, Надії Стефанів й автору цих рядків. У великому гарному будинку – Палаці культури м. Миколаїв – нас радо зустріли господарі свята, працівники КС «Вигода», котрі були в числі організаторів книжкового дійства, та юні пластуни, які люб’язно допомагали зорієнтуватися у насиченій програмі заходів. У залі Палацу культури після традиційної молитви миколаївці та гості вітали лауреата Шевченківської премії Миколу-Ярослава Гнатіва, котрий присвятив свій виступ видатному письменнику, громадському діячеві, священику Миколі Устиновичу. До речі, девізом книжкового форуму був відомий вислів М.Устияновича «Родимці! Блага краю множаться тільки благами душі…»
Відрадно, що серед письменників, котрі презентували свою творчість, була наша землячка, популярна у Львові й Миколаєві Марія Чумарна, книжки якої швидко розкуповували, й до якої, як завжди, стояли черги за автографами. На багатьох велике враження справили також присутність і виступи львівських та приїжджих талантів, представників видавництв, зокрема Олега Гриніва, Марії Якубовської, Василя Стефака, Галини Пагутяк, о. Ігоря Царя, Ігоря Борщика, Богдана Чепурка, Маріанни Кіяновської, Мар’яни Савки, Ганни Осадко, Лариси Ніцой, Юлії Броварної, Ірини Фаріон, Миколи Посівнича, Ярослава Сватка, Петра Масляка, Зіновія Филипчука, Світлани Мудрик, Алекса Конічіви (Сергія Трохимовича), Миколи Марцини та багатьох інших, серед яких, на щастя, були й творчі особистості Тернопілля – Наталія Лазука, Олександр Вільчинський, Олександр Смик та, можливо, й інших, про яких я ще не дізналася.
| Свобода Оксана, Футерко Марина, Проців Микола, Стефанів Надія, Будар Тетяна |
| Популярні й не дуже письменники, поети, що мені імпонувало, не тільки охоче презентували свої нові й раніше видані книжки, а й жваво обговорювали соціально-політичне становище в Україні, наболілі проблеми нашої інтелігенції, ситуації в «книжково-літературному» світі. Окрім цього, дводенна програма книжкової толоки була насичена художніми виступами – співаків, музикантів. Проводились розіграші книжок у лотерею, в яких ми, бережанці, також брали участь, майстер-класи з виготовлення великодньої символіки, творчих листівок, ляльок-мотанок, картин із пластиліну тощо.
Книжкове свято особливо вирувало в холі та інших приміщеннях Палацу культури, де численні шанувальники книги оглядали й вибирали улюблені видання, спілкувалися з працівниками видавництв і письменниками, брали автографи й фотографувалися на пам’ять. Приємною несподіванкою для мене особисто був подарунок від надзвичайно талановитого письменника Василя Стефака – популярна на 520 сторінках книга «По той бік ночі» (твір про українську героїку). Придбала також видання Олега Гриніва, Мирослава Дочинця, Алекса Конічіви, Марії Якубовської, Романа Петріва, Василя Рудого, Зеновія Филипчука, Ігоря Борщика та деякі інші, які з часом усі перечитаю й запропоную друзям. І мені, й іншим бережанцям пощастило взяти кілька автографів, які залишаться доброю згадкою на все життя.
А загалом книжковий форум, що пройшов у невеликому місті Миколаєві над Дністром, об’єднав двадцять книжкових видавництв, близько шістдесяти відомих українських письменників і митців різних областей України, у тому числі й Києва, усіх, хто любить слово і цінує її величність Книгу.
Окрім цієї частинки вражень мимоволі хочеться помріяти, щоб колись і в наших славних Бережанах відбувалися такі чудові книжкові свята, які високо підносять над сірою буденністю як творчих особистостей, так і простих мешканців, небайдужих до літературного слова.
Тетяна БУДАР, м. Бережани, Тернопільська обл.
^
| | |